Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hurworth, Borrowby

Snadná online rezervace Hurworth a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Borrowby bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hurworth (Chalupy), ubytování Borrowby, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hurworth. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hurworth může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hurworth se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hurworth vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

0

Hurworth (Chalupy), Borrowby

Borrowby, Velká Británie (Zobrazit hotel na mapě)

Hurworth
Hurworth 1Hurworth 2Hurworth 3Hurworth 4Hurworth 5Hurworth 6Hurworth 7Hurworth 8Hurworth 9

Hurworth is set in Borrowby and offers a garden. The accommodation is 40 km from York.

The cottage is composed of a dining area, a fully equipped kitchen, and 2 bathrooms. A TV is offered.

Harrogate is 38 km from the cottage, while Whitby is 49 km away. The nearest airport is Leeds Bradford International Airport, 53 km from Hurworth.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hurworth)

Jídlo a pití

Gril

Společné prostory

Zahrada

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Všechny prostory nekuřácké

Obecné podmínky (Hurworth)

Příjezd od 16:00

Odjezd do 10:00

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Important information (Hurworth)

Please note that the full amount of the reservation is due before arrival. Cottages.com will send a confirmation with detailed payment information. After full payment is taken, the property's details, including the address and where to collect keys, will be emailed to you.